Play Your Story

- Officialne forum serwera Play Your Story

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2017-07-04 23:58:16

Wengorz
Administrator
Skąd: Lublin
Dołączył: 2017-07-04
Liczba postów: 21
Windows 7Firefox 54.0

Regulamin działu

Jako że jest sporo postów w tej sekcji które posiadają tylko treści typu "Cześć" i nic o sobie nie napiszą, postanowiłem napisać jak powinno wyglądać przywitanie czy pożegnanie w tej sekcji forum. Tak więc jeżeli osoby nie dostosują się do tych przykładów, zostaną nagrodzone ostrzeżeniem. Także zapraszam do zapoznania się.

Przykład przywitania:

Cześć nazywam się Michał, mam 18 lat i jestem z Warszawy. Interesują się motoryzacją, w sumie jest to moja pasja. O serwerze dowiedziałem się od mojego znajomego który mi go polecił, no i spodobało mi się, dlatego postanowiłem się przywitać. Tak więc witam wszystkich! [dblpt])

Przykład pożegnania:


Witajcie, niestety ale muszę się z wami pożegnać, powodem pożegnania jest to że ostatnio nie mam praktycznie dużo czasu na grę, jednak postaram się zaglądać na forum od czasu do czasu. Mam nadzieję że wrócę na serwer gdy tylko będę miał więcej czasu i będę mógł sobie znowu z wami pograć. Tak więc do zobaczenia [sred])

Wszelkie posty które zostały napisane wcześniej i są niezgodne z regulaminem działu zostaną usunięte.

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
prawdaonl - aw-world - mta-calmerlife - texada - avr